نحوه پرداخت اشتراک و استفاده از Deep Nostalgia

02 خرداد 1403 مطالعه در3 دقیقه
نحوه پرداخت اشتراک و استفاده از Deep Nostalgia

نحوه متحرک سازی عکس‌های قدیمی توسط Deep Nostalgia

Deep Nostalgia™ یک سایت منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد چهره ها را در عکس های خانوادگی قدیمی خود متحرک کنید .Deep Nostalgia فیلم‌های ویدیویی با کیفیت بالا و واقعی را از عکس‌های ثابت می‌سازد.

3 روش برای متحرک سازی عکس های خانوادگی با استفاده از Deep Nostalgia™ وجود دارد:

  1. از طریق سایت Deep Nostalgia
  2. مستقیماً از بخش My Photos سایت خانواده MyHeritage
  3. با استفاده  از برنامه موبایل MyHeritageاستفاده کنید.

در اینجا نحوه استفاده از این ویژگی برای زنده کردن عکس های قدیمی خود آورده شده است.

برای متحرک کردن عکس جدیدی که در MyHeritage این مراحل را دنبال کنید.

عکس خود را آپلود کنید: برای انتخاب فایل از سیستم خود، روی «آپلود عکس» کلیک کنید. یا عکس دلخواه خود را بکشید و در قاب عکس رها کنید.
هنگامی که عکس خود را آپلود کردید، از شما خواسته می‌شود که در MyHeritage ثبت نام کنید تا عکس‌های خود را متحرک کنید. ثبت نام رایگان است. اگر قبلاً یک حساب MyHeritage دارید و وارد نشده اید، گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب کنید.
برای اطمینان از نتایج بهتر برای انیمیشن، عکس شما به طور خودکار از نظر کیفیت بهبود پیدا میکند. اگر تصویر دارای بیش از یک چهره است، یکی از چهره‌هایی را که در تصویر شناسایی شده‌اند انتخاب کنید.
یک چهره را از چهره های شناسایی شده برای متحرک سازی انتخاب کنید. متحرک سازی یک چهره در یک عکس معمولا بین 10 تا 20 ثانیه طول می کشد. ساختن ویدیوهایی که طولانی تر هستند، زمان بیشتری می برد.

انیمیشن خود را تماشا کنید: هنگامی که ویدیوی متحرک شما آماده شد، بلافاصله پخش می شود. ماوس را روی آن نگه دارید تا ویدیو در هر نقطه ای متوقف شود.
انیمیشن خود را به اشتراک بگذارید یا دانلود کنید: روی دکمه «دانلود ویدیو» در سمت چپ ویدیو کلیک کنید تا آن را در سیستم خود بارگیری کنید. روی نمادهای اشتراک گذاری کلیک کنید تا ویدیوی خود را مستقیماً در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید.
همچنین می توانید هر عکسی را که قبلاً در MyHeritage وجود دارد متحرک کنید. برای این کار از بخش «عکس‌های من» در وب‌سایت MyHeritage دیدن کنید.اگر بیش از یک نفر در عکس وجود دارد، می‌توانید با انتخاب از نوار زیر عکس که تمام چهره‌های شناسایی شده در تصویر را نشان می‌دهد، چهره مورد نظر را متحرک کنید.پس از تکمیل، می‌توانید ویدیوی خروجی را تماشا کنید.
الگوریتم ویدیوی درایوری را که برای چهره عکس شما مناسب‌تر است شناسایی می‌کند و آن را به‌عنوان پیش‌فرض انتخاب می‌کند. با این حال، اگر از نتیجه پیش‌فرض راضی نیستید، می‌توانید از میان 9 گزینه انیمیشن اضافی از منوی کشویی در سمت راست بالای عکس انتخاب کنید.

آیا می توانم دنباله ای متفاوت از ژست ها را برای انیمیشن خود انتخاب کنم؟

برای انجام این کار به  بخش My Photos وب‌سایت مراجعه کنید. در آنجا می توانید درایور عکسی را که قبلاً متحرک شده است تغییر دهید. اگرچه ما حرکاتی را انتخاب کرده‌ایم که معتقدیم برای چهره انتخاب‌شده بهتر عمل می‌کند اما شما می‌توانید با امتحان گزینه‌های متفاوت ف گزینه ای که مناسب تر است را انتخاب کنید.

هزینه استفاده از Deep Nostalgia™ چقدر است؟

این طرح 299 دلار در سال هزینه دارد، با نرخ تخفیف  ویژه در سال اول 199 دلار  است.

اگر اشتراک کاملی در MyHeritage دارید، می‌توانید تعداد نامحدودی عکس را متحرک کنید.
سایر کاربران MyHeritage می توانند یکسری امکانات  به صورت رایگان استفاده کنند.  برای استفاده از انیمیشن بیشتر به اشتراک نیاز دارید. افرادی که اشتراک ندارند، متوجه یک واترمارک از آرم MyHeritage در سمت راست پایین انیمیشن ویدیو می‌شوند، در حالی که مشترکین می‌توانند عکس‌های متحرک بدون لوگو تولید کنند.

شاخص های اصالت

ژست‌های موجود در ویدیوهای درایور که برای ایجاد انیمیشن استفاده می‌شوند، از ژست‌های واقعی انسان الهام گرفته و بازیگران اکثر این ویدیوها کارمندان MyHeritage هستند.  این یک شبیه‌سازی تکنولوژیکی است که نشان می‌دهد شخص در عکس شما در صورت گرفتن ویدیو چگونه حرکت می‌کرده و به نظر می‌رسید.
MyHeritage معتقد است مردم باید تفاوت بین ویدیوهای شبیه سازی شده  با استفاده از یادگیری عمیق و عکس های اصلی  را  بینند.

 

اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

ثبت نظر

امتیاز:
هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما نظری دارید؟