خرید با پی پال (سندمانی)

سفارش
خرید با پی پال (سندمانی)
سریع و با دقت
با نرخ مناسب
با پشتیبانی آنلاین

یک شرکت آمریکایی که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت میکند. این سامانه انتقال وجه و پرداخت را از طریق اینترنت به صورت آنی انجام میدهد و یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت الکترونیکی پول است. پی‌پال روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های حراج و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه انجام می‌دهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه‌ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده است.

اشخاص به دلایل مختلف از حساب پی پال استفاده می کنند. عده ای معمولا برای خرید آنلایـن، عـده ای برای خرید و فروش و تعدادی هم برای تجارت تمام وقت آنلاین از حساب پی پال استفاده می کنند. . حساب Personal، حساب Premier، حساب Business و حساب Student که به شـما ایـن امکـان را مـی دهد تا با نوجوان خود یک حساب مشترک داشته باشید.

حساب PayPal را مى توان در چند دقیقه باز کرد. کارهاى بررسى اعتبار قبلا بوسیله موسسه کارت اعتبارى و بانک شما انجام شده است. حال باید به PayPal بگویید که اطلاعات شما را به ایمیلتان وصل کند. اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد PayPal مى ماند و ایمیلتان به عنوان PayPal ID واحد شما مصرف مى شود. آدرس ایمیل و آدرس ارسال بسته شما فقط اطلاعاتى است که به رویت در مى آید. مى توانید به PayPal بگویید که فقط در صورت خرید، از حسابتان پول بردارد. در صورت ارسال پول، PayPal فورا پول را مى فرستد و بعد از حساب شما برداشت مى کند. این روش رایگان است.

روش دیگر این است که پولى به PayPal بفرستید و آن را در حسابتان نگه دارید. این روش نیز مجانى است. واریز پول به حساب شما نیز از طریق PayPal انجام مى شود. چون این انتقال هزینه اى ندارد لذا 8 روز کارى طول مى کشد تا پول به حسابتان واریز گردد. روش کار نیز مانند سیستم بانکى آنلاین است.

متاسفانه بدلیل تحریم ، ما نمی توانیم از این سرویس و سرویسهای مشابه استفاده کنیم . به همین منظور شرکت کیاسان پرداخت از طریق paypal و send money به حساب paypal را برای شما عزیزان فراهم آورده است.