تصویر سازی با هوش مصنوعی

AI

 


تعریف ابتدایی هوش مصنوعی | Artificial intelligence

هوش مصنوعی یا AI فرآیندی است که توسط آن ماشین‌ها به ویژه سیستم‌های کامپیوتری شبیه به هوش انسانی عمل می‎‌کنند. این عملکرد منجر به بهینه شدن روال زندگی و کمک به انسان‌ها در شرایط متفاوت در کارها می‌شود. کاربردهای خاص هوش مصنوعی در پردازش زبان طبیعی، تشخیص گفتار و سوالات افراد و … است. در واقع امروزه هوش مصنوعی در اکثر صنعت‌ها ورود کرده است.

enlightenedمعرفی  دو وب سایت‌ برتر تصویرساز هوش مصنوعی

1. leonardo

leonardo.ai هوش مصنوعی‌ای است که به تبدیل متن به عکس می‌پردازد و به وسیله ی آن عکس‌های یونیک تولید می‌کند. پایه و اساس تولید این عکس‌ها بر اساس متن و جزئیاتی است که شما بیان می‌کنید. به عبارتی ساده تر هر چه توضیحات و جرئیات بیان شده از جانب شما بیش تر باشد تصویر ایجاد شده بهتر می‌باشد. این نکته را فراموش نکنید که هوش مصنوعی بی عیب و نقض نیست و جاهایی ممکن است تصاویر ایجاد شده دچار مشکل شوند. در این صورت شما می‌توانید ساخت تصویر را بارها تکرار نمایید تا در نهایت عکس مطلوب شما ظاهر شود.

در لئوناردو هم مثل سایر هوش مصنوعی‌های تولید عکس از متن شما می‌توانید با تعیین تنظیمات و فیلترهایی یا دادن داده‌های خام اولیه‌ای عکس خروجی را به سوی گزینه مطلوب‌تر خودتان هدایت کنید. از مزایای لئوناردو طراحی متنوع و واقع گرایانه در سبک‌ها و طرح‌های مختلف است. پس پیشنهاد می‌شود در کنار سایر پلتفرم‌های ساخت عکس با هوش مصنوعی خلاقیت خود را با Leonardo.ai محک بزنید.
 
همانطور که می‌دانید نام لئوناردو وام گرفته از نقاش معروف دوره رنسانس لئوناردو داوینچی است. پیشتر نرم افزارهای گرافیکی دیگری نیز نام این نقاش سرشناس ایتالیایی را به خود اختصاص داده بودند. از آنجا که هوش مصنوعی لئوناردو در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌کند حتما به دنبال دسترسی به این هوش مصنوعی خواهید بود.
 
هوش مصنوعی لئوناردو یا Leonardo ai  تبدیل متن به عکس را وارد یک فاز جدید می‌کند. لئوناردو به دلیل توانایی بالا در تقسیم بندی سبک‌ها، حوزه کار گرافیکی، قیمت ارزان و مناسب و سرعت بالا به سرعت راه خود را در میان سایر سرویس‌های ساخت عکس با هوش مصنوعی نظیر DALL E و میدجورنی باز می‌کند و ممکن است در آینده نزدیک به یکه تاز عرصه تبدیل متن به عکس با هوش مصنوعی تبدیل شود
 
 
.

2. Midjourney
 
Midjourney یک برنامه هوش مصنوعی حرفه‌ای جهت طراحی تصاویر با استفاده از کاراکترها و متن‌هایی است که شما به آن می‌دهید. این برنامه بسیار عجیب و شگفت آور است، کافیست چند کاراکتر را به صورت متن به آن بدهید و از این وب سایت درخواست کنید که با توجه به این کاراکترها تصویری برای شما طراحی کند.
 
نتیجه‌ای که از این خوش مصنوعی دریافت می‌شود غیر قابل تصور است. برای استفاده از این نرم افزار باید در Discord عضویت داشته باشید. میدجورنی یکی از بهترین وب سایت‌های هوش مصنوعی در سال 2023 به شمار می‌رود.
 
 

 

برای پرداخت هزینه‌های ثبت نام  آنلاین در این سایت‌ها با ما در تماس باشید:
☎️88202654-9
☎️9376713130

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/08/23

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.