بیت کوین چیست؟
 
بیت‌کوین : به انگلیسی: Bitcoin به عنوان اولین ارز دیجیتال شناخته می شود. البنه بسیاری از کشورها هنوز این رمز ارز را رسما به عنوان پول تایید نکرده اند.
بیت کوین نخستین بار در سال 2008 میلادی توسط فردی ناشناس به نام "ساتوشی ناکاموتو " عرضه شد .
بیت کوین به عنوان نخستیم رمز ارز تحت نظارت هیچ سازمان یا دولتی یا موسسه خاصی نیست و تمام کاربران این شبکه می توانند به ان دسترسی داشته باشند،ویژگی شاخص بیت کوین عدم تاثیر نوسانات ارزی بر قیمت آن است.
سومین ویژگی بیت کوین ناشناس بودن هویت مالک بیت کوین  و عدم امکان ردیابی  این ارز می باشد .
با تمام این صوصیات بیت کوین در سالهای اخیر در بازارهای جهانی رشد چشمگیری داشته و ارزش آن از چند صدم دلار به چند هزار دلار رسیده است.
 
کارکرد بیت کوین به چه نحوی می باشد؟
اولین گام برای کارکردن با بیت کوین  نصب نرم افزار یا کیف پول ارزی است که برای ورود به شبکه و انتقال بیت کوین از آن بهره می گیرند، کاربر ابتدا این کیف پول را از سایت های خاص بر روی کامپیوتر و یا تلفن همراه خود نصب کند تا بتواند وارد شبکه دسترسی به بیت کوین شود .
 شبکه ای که بیت کوین در آن مبادله و تولید میشود (بلاک چین ) نام دارد که همانند یک دفتر مادر و مرکزی تمام  تراکنشها و نقل و انتقالات را در خود ثبت کرده و امکان دسترسی تمام کاربران را بر این امور فراهم می کند.
در هر فرآیند تراکنش در بلاک چین بیت کوین هایی به عنوان پاداش تولید می شود که به این فعالیت (ماینینگ ) گفته می شود و شخص تایید کننده تراکنشها را (ماینر ) یا استخراج کننده می نامند.
 
از چه راه هایی میتوان بیت کوین کسب کرد؟
 1 : نخستین روش کسب بیت کوین دریافت  در ازای فروش کالا و یا انجام خدمات به اشخاص می باشد
  2 : دومین روش دریافت بیت کوین از اشخاص و افراد مورد اطمینان که در اطراف ما هستند
 3 : سومین روش خرید بیت کوین از صرافیها مرجع  می باشد (صرافیهایی مانند کوین بیس در آمریکا ، البته خریداران ایرانی برای خرید از این صرافیها بهتر است از افراد کار بلد یا شرکتهای خدماتی کمک بگیرند)
 4 : چهارمین روش کسب بیت کوین از طریق ماینینگ یا استخراج که در متن توضیح داده شد
 5: خرید از صرافیهاو شرکتهای خدماتی  در داخل کشور که در ازای دریافت ریال یا دلار بیت کوین عرضه می کنند.
 
خدمات خرید و فروش بیت کوین شرکت کیاسان
 
 
1 : احراز هویت
2 : اعلام مبلغ درخواستی بیت کوین برای خرید یا فروش
3 : محاسبه آنی معدل ریالی و دلاری مبلغ بیت کوین درخواستی
4 : ثبت سفارش
نکته :  پس از تایید هویت مشتری توسط کیاسان و ثبت سفارش حداکثر  تا  24 ساعت کاری سفارش شما انجام می شود.
 
 
 
 
 
 

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.