تتر چیست؟
تتر (Tether) با واحد اختصاری USDT که جزء با ثبات ترین رمز ارزها محسوب می شود.تتر نخستین بار در سال 2014 توسط براک پریس ،ریو کلینز ،و کرگ سلارز بنیانگذاری شد و از سال 2015 رسما وارد بازار جهانی شد.
دلیل ثبات این رمز ارز این است که دارای پشتوانه ارزهای فیات مانند دلار و یورو می باشد یعنی هر واحد تتر برابر یک دلار یا یورو می باشد.
تفاوت تتر با سایر ارزهای بلاک چین محور همین ثبات قیمتش می باشد،دیگر ویژگیهای شاخص تتر سهولت نقل و انتقال و تبدیل آن به سایر رمز ارزها می باشد ، ویژگی سوم تتر کارمزد پایین نقل و انتقال این رمز ارز است.
تتر نخستین بار بر روی بلاک چین بیت کوین و با پلتفرم)  (omni laye منتشر شد اما به دلیل بالا بودن کارمزد این بلاک چین به مرور زمان  و در طی چند سال بر روی بلاک چین هایی اتریوم، ترون ، ایاس و الگوراند نیز فعال شد .
 
تتر با چه روشی کار می کند؟
رمز ارزهای تتر همانند بیت کوین در کیف پولهای دیجیتال که بر روی موبایل و کامپیوتر نصب شده اند نگهداری می شوند، مبادلات و تراکنشهای تتر همانند بیت کوین بر روی بلاک چین توسط تمامی کاربران قابل مشاهده است.
کیف پولهای دیجیتالی که برای نگهداری تتر مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :
1 : اولین و رسمی ترین کیف پول تتر)  (tether wallet است که در سایت رسمی تتر موجود می باشد ولی به دلیل تحریم ها برای کابران ایرانی امکان استفاده ندارد.
2 : کیف پولهایی که تحت وب هستند همانند) , omni wallet coin payment , my ether wallet (
3 : کیف پولهایی که به صورت اپلیکیشن بر روی موبایل نصب می شوند همانند) (coinomi که هم برای سیستم عامل اندروید قابل استفاده هست هم سیستم عامل   iosو کیف پول (free wallet) که فقط برای اندروید کاربرد دارد .
4 : کیف پولهای دیجیتالی سخت افزاری همانند لجر نانو و تزور 
 
روشهای به دست آوردن تتر چگونه است؟
روشهای کسب تتر هم همانند بیت کوین می باشد یعنی در یافت تتر در ازای ارائه کالا و خدمات خاص ،خرید از افراد آشنا و نزدیک ، خرید از صرافیهای مادر و مرجع با کمک گرفتن از اشخاص کار بلد و شرکتهای خدماتی ، و خرید از صرافیهای مجاز در ایران و شرکتهای خدماتی و سایت هایی که خرید و فروش تتر داشته باشند.
چگونگی خرید تتر در شرکت کیاسان :
1 :تکمیل فرم احراز هویت و تایید آن از سمت شرکت کیاسان
2: ثبت میزان  درخواستی تتر و استعلام قیمت از سایت 
3: ثبت سفارش و دریافت تتر درخواستی ظرف 24 ساعت کاری
نکته: حداقل تتر که از کیاسان می توانید خرید کنید معادل 50 USDT  می باشد. 
 
چگونگی فروش تتر در شرکت کیاسان
 
1 :تکمیل فرم احراز هویت و تایید آن از سمت شرکت کیاسان
2 : ثبت میزان تتر که قصد فروش دارید در فرم و استعلام قیمت از سایت
3 : هماهنگی جهت انتقال و واریز ریالی که ظرف 24 ساعت کاری انجام می گیرد
نکته : حداقل تترقابل فروش  به کیاسان معادل 50 USDT می باشد.
 
 
 
 
 
 
 

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.