2slink sim سیم کارت‌های بین‌المللی

اگر شما جزو آن دسته افراد هستید که به دلایل مختلفی اعم از تجارت یا تفریح، زیاد سفر می‌کنید یا تماس‌های بین‌المللی زیادی دارید و می‌خواهید این تماس‌ها را با استفاده از شماره شخصی و ثابت خودتان انجام بدهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک سیم کارت بین ‌المللی استفاده کنید. سیمکارتی که مورد تایید سازمان ارتباطات بین الملل باشد و پشتیبانی online یا اینترنتی داشته باشد. امکان برقراری در اپلیکیشن های مجازی رادارا باشد و ابونمان ماهانه هم نداشته باشد.

ثبت سفارش

در عصر تکنولوژی و ارتباطات امروز تقریبا هر سیم کارتی در هرکشوری قابل استفاده می باشد ولی هزینه های آن نسبت به یکدیگر متفاوت است و یا به عبارتی مقرون به صرفه نیست. چرا؟ شما سیم کارت همراه اول را از کشور خارج کرده و در کشوری مانند امارات روشن می کنید. به دلیل اینکه استاندارد سیم کارتها و موبایلها در تمام دنیا یکسان می باشد، موبایل شما شبکه کشور جدید را شناسایی کرده و اپراتور آن کشور به شما سرویس می دهد.

بنابراین زمانی که شما از کشور میزبان خارج شدید، پس ازمدتی صورتحساب شما توسط شبکه یا اپراتور امارات (یا هر کشور دیگری که به آنجا سفر کرده اید) به اپراتور شما (همراه اول) ارسال می گردد به این مضمون : مشترک شما به عنوان مهمان وارد شبکه ما گردیده و X تومان از خدمات و سرویس های ما استفاده نموده لطفا مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

در مرحله آخر بعد از پرداخت صورتحساب شما توسط همراه اول به اپراتور امارات و در نظر گرفتن این خدمات از طرف همراه اول یک قبض با مبلغ X تومان که شامل : تعرفه ورود به شبکه، تعرفه تماسهای خروجی، تعرفه تماسهای ورودی، اینترنت و….مابقی سرویسها برای شما صادر و ارسال خواهد شد.
در نظر داشته باشید علاوه بر نرخهای اعلام شده نرخ های زیر به صورتحساب شما اضافه خواهد شد:
نرخ ارتباطات زیر ساخت + مالیات از طرف کشور ما + مالیات از طرف کشور میزبان + نرخ ورودی به اپراتور میزبان و…
بنابراین چندین پاسخ و تماس نرمال منجر به صدور قبض 300 تا 600 می شود که مطمئنا تجریه داشته اید، اگر به همین بسنده شود تا حدودی قابل درک می باشد ولی مشکل واقعی زمانی هست که شما قبل از ورود به کشور میزبان موبایل خود را از حالت Automatic Network خارج نکرده و هر شبکه ای که سیگنال قویتری در منطقه داشته شناسایی و وارد شبکه مورد نظر خواهید شدو این قضیه به کرات اتفاق می افتد و در پایان یک سفر کوتاه چند صورتحساب عاید شما خواهد شد البته با فاصله زمانی متغیر برای شما ارسال می گردد.

** برقراری تماس از خطوط داخلی به این سیمکارت ها با توجه به قوانین اپراتورهای داخلی کشورمان می باشد و این سایت ازپشتبانی فنی اینگونه موارد معذور است.

*با توجه به تفاهم نامه جدید همکاری با مخابرات و شرکت اپراتوری 2slink   کیاسان فروش سیمکارت بصورت تکی ندارد . 

*همچنین برای تسریع در امور پشتیبانی و پاسخگویی سریعتر، تفاهم شد که ساپورت این سیمکارت ها بصورت کاملا مستقیم با شرکت اصلی باشد.

 
*پشتیبانی این سیمکارت کما فی السابق با شماره 0037254718800 (تلگرام و تلفن) می باشد. لطفا از این طریق جهت پشتیبانی اقدام نمایید.
همچین درمواقع بسیار ضرور با شماره تهران 02142078880تماس حاصل فرمایید.

 

روش های شارژ سیم کارت

 • روش اول

  واریز معادل ریالی مبلغ مورد نیاز شارژوانجام شارژ یورویی حداکثر تا 24 ساعت

  هزینه شارژ به تومان میزان شارژ به یورو
  150,000 € 10 یورو
  290,000 € 20 یورو
  725,000 € 50 یورو
  1,400,000 € 100 یورو
 • روش دوم

  خرید شارژ بصورت مستقیم از سایت مرجع پس از ثبت نام در سایت 2slinksim.com

  نکته

  برای خرید به این روش شما نیازبه کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا خواهید داشت که می توانید از کیاسان تهیه نمایید.

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.